novinky

Informace o automobilovém odvětví. Valeo, vývoj a výroba dílů pro automobilový průmysl

04.01.2017

Valeo oznamuje světovou premiéru pěti hlavních inovací na CES Las Vegas

Již čtvrtým rokem nechybí Valeo na CES v Las Vegas, kde ve světové premiéře představuje pět velkých inovací.

Technologie vystavené na Gold Lot Circuit a na Central Plaza ukazují, jak budou vypadat automobily budoucnosti v souladu s novými trendy, které jsou kolem nás. Budou více autonomní, ještě více propojené a šetrnější k životnímu prostředí.

Pět hlavních inovací ukazuje schopnosti společnosti Valeo nabídnout kompletní inovativní technologické systémy:

  • Valeo eCruise4U, skutečný technologický počin, který plně vyhoví potřebám obyvatel měst. Návštěvníci mohou na vlastní kůži zažít autonomní svezení v elektrickém režimu.
  • Valeo XtraVue, sada propojených kamer řízených počítačem, které řidiči ukáží, co se děje na silnici i mimo jeho zorné pole.
  • Valeo 360AEB Nearshield, zcela nový autonomní bezpečnostní brzdný systém, který dokáže eliminovat mrtvé úhly, varuje řidiče před možnými překážkami a v případě rizika srážky dokáže sám bez zásahu řidiče vůz zastavit.
  • Valeo C-Stream, nový Valeo modul, který nahrazuje klasické vnitřní zpětné zrcátko. Sleduje interiér automobilu a dokáže rozpoznat počet lidí cestujících v autě a informovat o tom řidiče.
  • Valeo Cockpit, zážitek z cestování. Unikátní technologické řešení, které kombinuje inovativní produkty, jež mají za úkol utvářet smyslové zážitky spojené s novými způsoby využívání automobilů.

Všechny tyto inovace tvoří dohromady nové, elektrifikovanější a tudíž i k životnímu prostředí šetrnější způsoby mobility. Nabízejí větší schopnost autonomie, zvýšený komfort zajištěný lepší inteligencí a také větší míru sdílení danou rozšířením konektivity.

Vzhledem k tomu, že se očekává celosvětový růst vozidel, Valeo se zavázalo k tomu, že bude dělat bezpečnější, efektivnější a také autonomnější vozy se schopností učit se. Stručně řečeno, Valeo chce zcela změnit zážitky z řízení a používání vozidel.